True
Филтри (Избриши)
Брз филтер
Филтри
x
Брз филтер
x
Брз Филтер

Како да го пронајдете вистинскиот полнач?

Прво погледнете го конекторот на стариот полнач, изберете го вистинскиот - ќе ги добиете вистинските модели.

Clarico-3 Columans Style 1

6.5*4.4

Димензиите на конекторот се 6,5 mm надворешни и 4,4 mm внатрешни.

Полнач NRG+ за SONY VAIO 19.5V, 4.7A, konektor 6.0*4.4mm
849,00 ден 849,00 ден
NRG+ заменски полнач за лаптоп SONY VAIO, 90W со 6.0x4.4 конектор

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.