True
Филтри (Избриши)
Брз филтер
Филтри
x
Брз филтер
x
Брз Филтер

Како да го пронајдете вистинскиот полнач

Прво погледнете го конекторот на стариот полнач, изберете го вистинскиот - ќе ги добиете вистинските модели.


Clarico-3 Columans Style 1

5.5*2.5

Димензиите на конекторот се 5,5 mm надворешни и 2,5 mm внатрешни.

Clarico-3 Columans Style 1

6.3*3.0

Димензиите на конекторот се 6,3 mm надворешни и 3,0 mm внатрешни.

Clarico-3 Columans Style 1

4.0*1.7

Димензиите на конекторот се 4,0 mm надворешни и 1,7 mm внатрешни.

Полнач NRG+ za ASUS D550CA X551CA X450 X451 X501 X551 X750
650,00 ден 650,00 ден
NRG+ замрнски полнач за лаптоп ASUS - 19V 2.37A - 5.5*2.5mm конектор -
D550CA Series, X551CA AD883120 010KLF N14939 U21359EA Asus D550ca X450jn X450lav X450ld X450ln X450lb X450lc X451ca X501la X551ca X750la F555LA N542l N542la)
Полнач за Toshiba UltraBook Z10t Portege U920T PA5072U-1ACA
750,00 ден 750,00 ден
Полнач за лаптоп Toshiba 19V 2.37A (4.0*1.7) - PA5072A-1AC3,PA5072E-1AC3,PA5072U-1ACA
Полнач NRG+ за Asus, Fujitsu, HP, Lenovo, Toshiba, MSI 19V 4.7A 90W 5.5*2.5mm
650,00 ден 650,00 ден
NRG+ заменски полнач за лаптоп - 90W со 5.5x2.5 mm конектор, компатибилен со лаптоп моделите ASUS, ACER, TOSHIBA, HP, Compaq, FUJITSU, IBM, LENOVO кои користат 5.5*2.5mm конектор
Полнач NRG+ за TOSHIBA Satellite 75W 3.95A 5.5*2.5mm
849,00 ден 849,00 ден
NRG+ заменски адаптер 75W 5.5x2.5mm конектор за лаптоп TOSHIBA - PA5034U-1ACA PA3097U-1ACA, PA3396U-1ACA, PA3467U-1ACA, PA3714U-1ACA PA3741E-1AC3 PA-1750-09 PA1750 PA 1750-01 ADP-75WB A
Полнач NRG+ за ASUS 19V 3.42A 5.5*2.5mm
550,00 ден 550,00 ден
Заменски адаптер NRG+ 65W 5.5x2.5mm конектор за лаптоп ASUS
Полнач за ASUS N46 N56 N76 120W 5.5*2.5mm
1.699,00 ден 1.699,00 ден
Заменски полнач за лаптоп ADP-120ZB AB -120W, ASUS N46 N55 N56 N76 серија

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.