True

Amazfit Band 5 смарт нараквица

Измерите го нивото на стрес и контролирајте го.
Надгледувајте го вашето спиење и дневните дремки.
Amazfit Band 5 вклучува систем за професионална проценка на здравствената состојба - PAITM
Следете го месечниот циклус.
Фокусирајте се на вашиот тренинг, нараквицата го снима...
Бидете поврзани со својот живот, не со полначот.
Уживајте во појасен и поголем поглед..
Олеснете си го секојдневното работење и живот.
Водоотпорност 5ATM.

2.400,00 ден 2.400,00 ден 2400.0 MKD

2.541,53 ден

 • Големина на екран
 • Pametna narukvica
 • Боја
 • Водоотпорност

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

Amazfit AMF.BAND-Bk AMF.BAND-Bk
Amazfit

Amazfit е препознатлив по разновидната колекција на смарт часовници наменети за различни купувачи, со разни карактеристики и цени.

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Карактеристики:

 • Измерете го нивото на стрес и контролирајте го.Проверите го нивото на личен стрес - опуштен, нормален, среден или висок - кога ќе се осетите дека сте под притисок или стрес и побарајте некои предлози за нивно смалување. Вежбата за дишење е посебно креирана да Ви помогне да закрепните од прекумерниот стрес.

 • Надгледувајте го квалитетот на спиење како и Вашите дневни дремки. Amazfit Band 5 идентификува фази на спиење (длабоко, лесно и REM5, плус време кога сте будни) и дава сугестии врз база на анализата на квалитетот на Вашето дишење и вкупниот квалитет на спиењето и Ви помага да ги подобрите навиките за спиење. Може дури да ги надгледува Вашите дневни дремки во текот на 20 минути.

 • Amazfit Band 5 има систем на професионлана проценка на здравствената состојба - PAITM 

 • Го следи Вашиот месечен циклус секој месец.Amazfit Band 5 Ви дава можност да ги следите месечните циклуси и периодите на овулација, навремено ќе ве информира

 • Фокусирајте се на својот тренинг, вашата нараквица тоа го снима...Снимите ги растојанието, брзината на пулсот, согорените калории и други додатни податоци во текот на вежбањето

Ikona Potvrdila je zajednica
 • Бидете поврзани со својот живот, а не со полначот. Немате секојдневно полнење. Со потполно наполнет Amazfit Band 5, не мора да носите полнач за двонеделно патување.

Ikona Potvrdila je zajednica
 • Уживајте во поголем и појасен поглед. Новиот AMOLED екран во боја со полн допир на бојата дава поголемо и појасно искуство во гледањето.

Ikona Potvrdila je zajednica
 • Водоотпорност 5ATM.

*Лабораториски тестирано, водоотпорноста важи само за ладна вода - за отпорност на топла вода потребен е IP69. Ве молиме не го користите саатот во топла вода или сауна. Пребришете го саатот по натопувањето со вода.


This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.