True

Смарт часовник GT106 BT 5.0 Always-on display

Bluetooth 5.1, двојно поголема брзина. Bluetooth 5 поддржува 200 m во линија на видливост во надворешната средина.
Екран секогаш вклучен. Еден часовник, два режима.
Слушајте ги вашите омилени песни.
Функција Sleep Monitor, информации за Вашето спиење.
Спортски водич. Направете свој личен рекорд.
Паметниот часовник GT106 е водоотпорен часовник, IP67.

Производот не е веќе достапен.


smart+
smart+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Упатство за смарт часовник GT106

Погледни

Карактеристики:

  • Bluetooth 5.1, два пати поголема брзина. Bluetooth 5 поддржува 200 m во линија на висливост во надворешната околина.

  • Always-on display. Еден часовник, два режими.

  • Слушајте ги вашите омилени песни. Промена, пауза, враќање на песните. Направете свој репертоар.

  • Функцијата Sleep Monitor, Ви дава информации за Вашето спиење. Откријте колку е квалитетен Вашиот сон.

  • Спортски водич. Направете свој личен рекорд. Спортски режими. Детална анализа на вашата физичка активност.

  • Smart Sat GT106 е водоотпорен часовник, IP67.

*IP67 водоотпорност - длабочина до 1 метар, мах 30 минути Водата може да навлезе, но,само на начин да не предизвикува штетни ефекти.

*Лабораториски тестирано, водоотпорноста важи само за ладна вода - за отпорност на топла вода потребен е IP69. Ве молиме не го користите саатот во топла вода или сауна. Пребришете го саатот по натопувањето со вода.

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.