True

Смарт Часовник GTX Моќен чип и батерија. Повици и пораки

Смарт часовник за Android телефони и iPhone - Компатибилен со iOS 9.0 и Android 5.0 над на паметните теелфони.
Повеќе функции во една функција - Мулти спорт, пулс, неделен извештај, контрола на музика, време, далечински управувач на камерата, калории, чекори, оддалеченост, монитор на спиње, штоперица, потсетник за повици и пораки.
Шарен екран осетлив на допир - 2.5D стаклен екран со висока резолуција, видлив и на сончева светлина, со еколошка TPU трака, погодна за носење.
Техничка поддршка и добра услуга: Ако имате прашања, контактирајте ме преку e-пошта.
Водоотпорен фитнес часовник и долготрајна батерија - смарт часовниците се дизајнирани со водоотпорна оценка IP67, Дизајнот со поголем капацитет и мала потрошувачка на енергија овозможува долга издржливост.

1.799,00 ден 1.799,00 ден 1799.0 MKD

1.524,58 ден

  • Големина на екран
  • Боја
  • Водоотпорност

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

smart+ WB2.GTX-Bk WB2.GTX-Bk
smart+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Упатсво за GTX


Карактеристики:

  • Смарт часовник за Android телефони и iPhone - Компатибилен со iOS 9.0 и Android 5.0 над смарт телефони. Превземете и инсталирајте ја бесплатната „VearFit“ апликација од Apple Store или Google Play, поврзете го овој смарт саат со вашиот мобилен телефон и може да добивате известувања од календарот, од SMS, од пристигнатите повици и SNS (Facebook, WhatsApp, LinkedIn, Instagram, Twitter итн) на него. Никогаш нема да дозволи да пропуштете нешто важно.

  • Повеќе функции во една - Мулти спорт, пулс, неделен извештај, контрола на музика, време, далечински управувач на камера, калории, чекори, оддалеченост, монитор на спиење, штоперица, потсетник за повици и пораки.

  • Шарен екран осетлив на додир - 2.5D стаклен екран со висока резолуција, видлив на сончева светлина, со еколошка TPU трака пријатна за носење.

  • Техничка поддршка и добра услуга: Ако имате прашања контактирајте ме по e-пошта. Ова е совршен избор кога треба да купите поклон за вашата фамилија, пријателите, вашиот партнер или вашето дете. Задолжително поврзете го полначот при првото активирање на смарт часовникот и превземањето и инсталирањето на бесплатната апликација „VearFit“ од Apple Store или Google Play.

  • Водоотпорен фитнес саат и долготрајна батерија - смарт часовник дизајниран со водоотпорна оценка IP67, Дизајн со голем капацитет и мала потрошувачка на енергија кој дава подолга издржливост.

IP67 водоотпорност - длабочина до 1 метар, мах 30 минути Водата може да навлезе, но,само на начин да не предизвикува штетни ефекти.

*Лабораториски тестирано, водоотпорноста важи само за ладна вода - за отпорност на топла вода потребен е IP69. Ве молиме не го користите саатот во топла вода или сауна. Пребришете го саатот по натопувањето со вода.

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.