True

Смарт часовник W26 IP68, BT Повици

Режим Bluetooth - само поврзете го вашиот паметен часовник со вашиот телефон преку Bluetooth, а потоа превземете ја и инсталирајте ја APP.
Повеќе наменски паметен часовник - Поддржува повикување и одговарање на повици, проверка на пораки, педометар, седетарен потсетник, мониторинг на спиење, потсетник за пораки
Монитор за спиење и педометар - може да ги брои вашите чекори, да го измери поминато растојание и да ги процени потрошените калории со помош на акцелерометарот со 3 оски.
Fitness tracker - Постигнете најдобри резултати.
W26 Smart Watch е нов модел на часовник отпорен на вода.

1.400,00 ден 1.400,00 ден 1400.0 MKD

1.524,58 ден

  • Големина на екран
  • Облик
  • Боја
  • Водоотпорност

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

smart+ WA3.W26P-Bk WA3.W26P-Bk
smart+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Бидете секогаш достапни за Вашите пријатели. Разменувајте пораки и повици, нараквицата преку вибрација ќе Ве информира кога некој се јавува. Инсталирајте ги Вашите омилени апликации: WeChat, Facebook, WhatsApp, Instagram, Skype, Twitter, итн. Може да добивате SMS пораки и во секое време да имате преглед во Вашите пораки и пропуштени повици. За да разговарате со помош на часовникот, сè што треба да направите е да ја инсталирате апликацијата, да се поврзете со вашиот телефон преку Bluetooth.


Карактеристики:

  • Bluetooth режим на работа - поврзете го часовникот со телефонот преку Bluetooth, превземете и инсталирајте APP (2M Vear), за да може да ги читате WhatsApp, Twitter, Facebook и другите push пораки, да може да праќате и примате телефонски повици директно од смарт саатот, да гледате и прегледувате пораки со текст итн.

  • Повеќе наменски смарт часовник - Поддржува упатување и одговарање на повици, проверка на пораки, педометар, седентарен подсетник, надледување на состојбата на мирување, потсетник за пораки (од известувањето од текстот, телефонот и другите апликации), контролорите за камера, музичките плеери и др. Паметен часовник, паметен живот.

  • Монитор на спиење и педометар - може да ги брои Вашите чекори, да го измери поминато растојание и да ги процени потрошените калории со помош на 3-осниот акцелерометар . Следењето на квалитетот на спиење исто така ќе Ви помогне во стејнувањето на подобри животни навики. Следете го квалитетот на спиење и запишете ги податоците за состојбата на спиење. Ви помага да уживате во поздрав живот.

  • W26+ Смарт Часовник е нов модел, отпорен на вода.


*IP68 водоотпорност - длабочина од 1 метар или повеќе (3m мах.). Водата може да навлезе , но, само на начин да не предизвикува штетни ефекти.

*Лабораториски тестирано, водоотпорноста важи само за ладна вода - за отпорност на топла вода потребен е IP69. Ве молиме не го користите саатот во топла вода или сауна. Пребришете го саатот по натопувањето со вода.

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.