True

Полнач за Toshiba UltraBook Z10t Portege U920T PA5072U-1ACA

Полнач за лаптоп Toshiba 19V 2.37A (4.0*1.7) - PA5072A-1AC3,PA5072E-1AC3,PA5072U-1ACA

649,00 ден 649,00 ден 649.0 MKD

703,90 ден

  • Конектор
  • Напон
  • Моќност
  • Type
  • Јачина на струјата
  • Брендови на лаптопи

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

AD.P45 AD.P45

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Punjač se prodaje bez naponskog kabla 

Ako vam je potreban, možete dodati poručite posebno

Полнач за лаптоп Toshiba Ultrabook

Portege U920T Portege Z10T Portege Z15T Portege WT20 Portege Z10T-268A Portege Z20T Portege WT310 Portege Z10T-A204

Satellite Radius 11 KIRAbook Ultrabook LIBRETTO W105 Portege WT310 Satellite Radius 12 P25W Satellite P30W Satellite Radius 14 Satellite P35W Satellite E45T Satellite U920T Satellite E45T-A4100 Satellite L30W Satellite U925T Portege Z20T Satellite L35W Satellite W35DT KIRAbook Ultrabook Z830-K01S KIRAbook Ultrabook LIBRETTO W100 Portege WT20

Компатибилни ознаки: 

PA5072A-1AC3, PA5072E-1AC3, PA5072U-1ACA PA5192E-1AC3 PA5192A-1AC3 PA5192U-1ACA 

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.