True

Полнач за Samsung 19V 4.74A 5.5*3.0mm

Заменски адаптер за лаптоп Samsung, 85W 5.5x3.0 конектор

849,00 ден 849,00 ден 849.0 MKD

571,65 ден

 • Конектор
 • Напон
 • Моќност

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

AD.S90 AD.S90

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Punjač se prodaje bez naponskog kabla 

Ako vam je potreban, možete dodati poručite posebno

Pogledaj                       

Заменски полнач за лаптоп Samsung

 • Излезен напон: 19V
 • Излезна струја 4.74A
 • Моќност 85W
 • Конектор 5.5x3.0mm (надворешен x внатрешен дијаметар)

Напомена: Полначот се продава без напонски кабел!

 

Компатибилни SAMSUNG кодови: 

AD-9019, AD-9019S , AD-9019N , BA44-00147A , PA-1900-08S, AD-9019M, NBP001324-00,API3AD05, AA-PA1N90W, BA44-00215A, NBP001518-00, AD-8019, SPA-V20, SPA-V20E/E

Компатибилни модели:

 • A10 DXT 1000, A10 DXTD 1100, A10 XTC 1500+

SAMSUNG GT Series

 • GT6000, GT6330 , GT6330XT , GT6360 , GT6360XT
 • GT6400 , GT6400XV , GT7000, GT7450, GT7600, GT7700
 • GT8000 , GT8100 , GT8600 GT8600XT GT8650 GT8650XT
 • GT8700 , GT8700XTGT8750, GT8750XT, GT8750XV
 • GT8800 GT8800XT , GT8800XV, GT8850 GT8850XT
 • GT8850XTD , GT8900, GT8900DXV, GT8900XTR
 • GT8910, GT8910KXV, GT9000, GT9000 PRO

RV513 NT-P530 RV711 NP-P230 NP-300E

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.