True

Детски смарт T3 4G GPS + Wifi IP67 Водоотпорен Брзо Полнење

Детски смарт часовник T3 со GPS + Wifi позиционирање.
Часовник со 4G мрежа за видео повици.
IP67 Отпорен на вода, не мора да се грижите ако се наводени..
Наполнете го вашиот часовник за еден час.
Комуницирајте со вашето дете преку говорни пораки.
Паметниот часовник има HD камера, боите се кристално чисти.
Батерија со голем капацитет.

2.099,00 ден 2.099,00 ден 2099.0 MKD

1.778,81 ден

 • Големина на екран
 • Облик
 • Позиционирање
 • Мрежа
 • Боја
 • Водоотпорност

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

smart+ WK5.T3-Pn WK5.T3-Pn
smart+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Со T3 смарт часовникот може да го надгледувате и лоцирате вашето дете во случај да се изгуби. Преку апликацијата на Вашиот телефон, ќе ги добиете сите информации за движењето, правецот и локацијата на вашето дете


Карактеристики:

 • Карактеристично за овој смарт часовник е тоа што има GPS+Wifi лоцирање. GPS лоцирање во радиус до 10m.

 • T3 Смарт часовникот има 4G мрежа, идава можност за полесна и подобра комуникација со вашето дете преку видео повици.

 • Т3 часовникот е отпорен на вода-IP67, не мора да се грижите дали ќе се наводени.

 • Смарт часовникот T3 има батерија со голем капацитет 720mAh.

 • Часовникот има вградена HD камера, па со него може да ги забележите сите важни моменти.

 • Со помош на Смарт Саатот Т3 може да пратите гласовни пораки и да комуницирате цо вашето дете.

 • Кај Т3 смарт часовникот и слотот за SIM картичка е заштитен со водоотпорен силикон, па водата не може да навлезе во него.

Упатство за смарт часовник


*IP67 водоотпорност - длабочина до 1 метар, мах 30 минути Водата може да навлезе, но,само на начин да не предизвикува штетни ефекти.

*Лабораториски тестирано, водоотпорноста важи само за ладна вода - за отпорност на топла вода потребен е IP69. Ве молиме не го користите саатот во топла вода или сауна. Пребришете го саатот по натопувањето со вода.

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.