True

Батерија Green Cell за HP Pavilion x360 11-N HP x360 310 G1 / 7,6V 3400mAh

Green Cell Батерија за лаптоп HP Pavilion x360,HP x360 310
Капацитет: 3400mAh; Напон: 7.6V (7.2V); Број на ќелии: 2

2.699,00 ден 2.699,00 ден 2699.0 MKD

2.287,29 ден

  • Капацитет
  • Napon
  • Tip baterije
  • Брендови на лаптопи

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

Green Cell GCL.HP103 GCL.HP103
Green Cell

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Капацитет: 3400mAh; Напон: 7.6V (7.2V); Број на ќелии: 2; Технологија на ќелии: Li-Poly; Список на компатибилност:; Компатибилна со следниве модели на батерии: 751681-141,751681-221,751681-231,751681-241,751681 -421,751875-001,751875-005,778813-221,778956-005, HP011309-PRR12G01, HSTNN-DB6B, HSTNN-DB6O, HSTNN-LB6B, PL02, PL02029XL, PL02029XL-PR, PL0220, PL0, PL0240 -PR, PLO2, PLO2XL, PLO3, TPN-C115; Компатибилна со следниве уреди: HP Pavilion x360, HP x360 310
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.