True

Батерија Green Cell за Lenovo Z51 Z51-70 IdeaPad 500-15ISK / 14,4V 2200mAh

Green Cell Батерија за лаптоп Lenovo Z51, Lenovo IdeaPad 500, Lenovo Z41
Капацитет: 2200 mAh; Напон: 14,4V; Број на ќелии: 4

2.699,00 ден 2.699,00 ден 2699.0 MKD

2.457,63 ден

  • Капацитет
  • Napon
  • Tip baterije
  • Брендови на лаптопи

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

Green Cell GCL.LE116 GCL.LE116
Green Cell

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Капацитет: 2200 mAh; Напон: 14,4V; Број на ќелии: 4; Технологија на клетки: Li-Ion; Компатибилни со следниве модели на батерии: 5B10H13091,5B10H13094,5B10H30033,5B10K10169,5B10K10170,5B10K10172,5B10K10169,5B10K10170,5B10K10172,5B10K10213,5B10K10216,5B10L104144B1L1404B1L1404B1B1L1404B1B1L1401B1B1L1401401, L4B1K1104174, L4104104174 , L14M4E01, L14S4A01, L14S4E01; Компатибилни модели: Lenovo Z51, Lenovo IdeaPad 500, Lenovo Z41
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.