True

Baseus Zinc Type C > Type C дата кабел магнетен кабел PD 100W 1.5 m

Брзо полнење на батеријата со моќност од 100 W
Голема струја на полнење до 5A
Наполнете ја батеријата по долгата игра.
Вграден микрочип, стабилно полнење. Искористете максимум од 100W
Дебелото јадро значи поефикасно полнење.
Појачан со најлонска плетенка
Вградена диода
Брз пренос на податоци

Производот не е веќе достапен.


Baseus
Baseus

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

TRANSLATED_TEMPLATE

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.