True

Kospet GTO смарт часовник

Надминете ги Вашите очекувања. KOSPET fitnes часовникот со 1.4-инчи HD TFT екран во боја дава одлично визуелно искуство.
31 спортски режим. Спортскиот часовник Kospet поддржува 31 режими на тренинг. Вашата спортска рута се следи со помош на GPS апликацијата „IFit“.
IP68 водоотпорен. KOSPET Smart Tracker има водоотпорна заштита IP68. Траење на батеријата повеќе од 15 дена со целодневна активност.
24-часовно пратење на фреквенцијата на срцето. Сензорите за движење со високи перформанси, автоматски да го надгледуваат вашиот пулс, кислородот во крвта и функцијата на респираторниот тренинг.
Мулти-интелегентни функции. Поврзете fitnes tracker со апликацијата IFit. Никогаш нема да пропуштите повик или порака.

Производот не е веќе достапен.


Kospet
Kospet

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

KOSPET fitnes tracker, ги исполнува Вашите спортски потреби и Ви носи потполно ново искуство!

  • IP68 водоотпорен fitnes помошник: IP68 водоотпорен стандард , може да го носите при миење на рацете или при извршување на домашните работи.

  • Пулс (24-часовно пратење на пулсот)

  • Спиење (забележете го нормалниот сон (без кратка пауза): времето на лесен сон, времето на длабок сон, вкупното време на спиење.

  • 31-режим на Watch Tracker активности. Поддржува 31 спортски режим. APP може независно да ги снима спортските активности и да дава точна анализа на спортските податоци, со што ја збогатува практичната функција.

  • Спортски часовник: Поврзете GPS на смарт телефонот за да ја видите рутата на апликацијата.

  • Смарт часовник со предупредувања: Примете ги известувањата за повиците, SMS пораките, e-пошта, календарот, Facebook, Twitter, WhatsApp, LinkedIn, Instagram итн.

  • Голема батерија. Потполното полнење може да поддржи 15дена употреба

  • Повеќе јазична поддршка на 13 јазици (англиски, германски, француски, шпански, руски, јапонски, корејски, украински, турски, португалски, бахамски, индонезијски, кинески, традиционален кинески јазик)

*Лабораториски тестирано, водоотпорноста важи само за ладна вода - за отпорност на топла вода потребен е IP69. Ве молиме не го користите саатот во топла вода или сауна. Пребришете го саатот по натопувањето со вода.

Clarico-Image-Text

Apple Health и Google Fit


Смарт часовникот автоматски ги синхронизира податоците за секојдневните активности од Apple Health или Google Fit.

Подесувањето може да го промените во Health> Source> IFit

Clarico-3 Columans Style 1

Пратење на активности и GPS

Поддржува 31 спортски режими. Автоматски следете ги,чекорите, калориите и растојанието

Кога апликацијата е поврзана, во текот на вежбањето може да ги видите брзината, растојанието и пулсот. Мапирајте ја својата стаза за трчање во апликацијата IFit.

Clarico-3 Columans Style 1

Далечински управувач на камерата

Смарт часовникот ви овозможува да направите преубави фотографии со поврзување на апликацијата IFit и да го забележите убавите спомени за вас, вашето семејство и пријателите во било кој момент.

Clarico-3 Columans Style 1

Информација за времето

Овој смарт часовник може да го прикаже времето во моментот и да даде информација за времето за следниот ден.

На часовникот може да го проверите времете кога излегувате или патувате и да дадете добри временски предлози за распоред на случувањата.

Clarico-3 Columans Style 1

24-часовно пратење на фреквенцијата на срцето

Без разлика дали се одмарате или вежбате, часовникот може да прави 24-часовно надгледување на ритамот на срцето и да ги забележува податоците во апликацијата, со тоа да креира персонализирани извештаи и да внимава на вашето здравје.

Clarico-3 Columans Style 1

Следење на спиењето

Моќното следење на сонот го проверува времето и длабочината на спиење. Апликацијата интелегентно го анализира квалитетот на вашето спиење и автоматски ги генерира дневните, неделните и месечните извештаи за спиењето.

Clarico-3 Columans Style 1

Потсетник за повк и порака

Потсетниците за повици и SMS даваат сигурност дека никогаш нема да пропуштите ништо важно. Само лесно додирнете го екранот и помошникот на телефонот ќе Ви помогне да ги одбиете дојдовните повици.

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.