True

Kospet Raptor смарт часовник

Паметниот часовник Kospet Raptor е водоотпорен часовник, IP68.
Батерија со висок капацитет, 230mAh.
24-часовно следење на срцевиот ритам, следење на спиењето.
Спортски режим Режим кој поддржува 20 спортски активности.
Паметниот часовник Raptor ги има поминато сите тестови за квалитет во нај-екстремни услови.
Потсетник за физичка активност,
Личен асистент. Следете ги нотификациите.

4.198,99 ден 4.198,99 ден 4198.99 MKD

3.558,47 ден

 • Големина на екран
 • Боја
 • Bluetooth
 • Водоотпорност

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

Kospet WR3.KSRP-K WR3.KSRP-K
Kospet

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Uputstvo za rukovanje

 
 

Карактеристики:

 • Паметниот часовник Kospet Raptor е водоотпорен часовник, IP68. Ако случајно се наводени или испрска со вода, пак ќе функционира .

 • Не треба да размислувате за батеријата на часовникот дали ке трае. Батеријата е со голем капацитет, 230mAh.

 • Следете го пулсот. 24-часовно следење на срцевиот ритам. Проверете дали вашиот сон е длабок или лесен.

 • Постигнете најдобри резултати. Спортски режим. Режим кој поддржува 20 спортски активности.

 • Паметниот часовник Raptor ги помина сите тестови за квалитет, во најекстремни и воени услови. 

 • Доколку седите премногу долго, Вашиот часовник ќе ве потсети дека е време за физичка активност,

 • Ваш личен тренер. Персонален асистент. Следете ги нотификациите.


*IP68 водоотпорност - длабочина од 1 метар или повеќе (3m мах.). Водата може да навлезе , но, само на начин да не предизвикува штетни ефекти.

*Лабораториски тестирано, водоотпорноста важи само за ладна вода - за отпорност на топла вода потребен е IP69. Ве молиме не го користите саатот во топла вода или сауна. Пребришете го саатот по натопувањето со вода.


This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.