True

Kospet Rock Smart Watch 3 ATM

3ATM Водоотпорност. Часовникот е отпорен на вода до 30m длабочина.
Батерија со јак капацитет, 350mAh.
24-пратење на откуциите на срце, пратење на сонот.
Bluetooth 5.0. Мала потрошувачка на енергија и долг век на траење на батеријата.
Спортски режим. режим кој поддржува 20 спортски активности.
Отпорен на прашина.
HRS3063 Нов сензор кој го следи пулсот.
Личен асистент.Пратете ги нотификациите.

2.499,00 ден 2.499,00 ден 2499.0 MKD

2.795,76 ден

 • Големина на екран
 • Боја
 • Bluetooth
 • Novogodišnja akcija

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

Kospet WR3.KSRK-K WR3.KSRK-K
Kospet

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Uputstvo za rukovanje

         
 

Карактеристики:

 • Smart Rock има 3ATM Водоотпорност, тоа значи дека е отпорен на вода до 30m длабочина. Часовникот нема проблем и да се наводени при миење на раце.

 • Не треба да се грижите за батеријата. Батеријата има голем капацитет од 350mAh. Може да биде и до 60 дена на standby.

 • 24-пратење на отчукувањата на срцето со новиот сензор HRS3063.

 • Bluetooth 5.0. Мала потрошувача на енергија и подолг век на траење на батеријата.

 • Спортски режим. Режим кој поддржува 20 спортски активности. Поставете ја вашата цел. Постигнете најдобри резултати.

 • Како што е отпорен на вода, така еотпорен и на прашина.

 • Бидете достапни за пријателите во секое време.

 • Ваш водач и личен асистент. Следете ги нотификациите.

*Лабораториски тестирано, водоотпорноста важи само за ладна вода - за отпорност на топла вода потребен е IP69. Ве молиме не го користите саатот во топла вода или сауна. Пребришете го саатот по натопувањето со вода.


This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.