True

Полнач NRG+ за Fujitsu-Siemens 20V 3.25A 65W 5.5*2.5mm

NRG+ заменски адаптер без напонски кабел за лаптоп Fujitsu-Siemens, 65W 5.5x2.5mm конектор

Производот не е веќе достапен.


NRG+
NRG+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Полначот се продава без напонски кабел 

Ако ви е потребен, може да го нарачате посебно

Напомена - полначот се продава без напонски кабел! 

Полнач за лаптоп Fujitsu Siemens
 • Конектор: 5.5mm x 2.5mm (надворешен x внатрешен дијаметар)
 • Излезен напон: 20V
 • Моќност: 65W
 • Излезна струја : 3.25A
 
 
 
Компатибилни модели - некои од:
 • Fujitsu-Siemens LifeBook AH512
 • Amilo A4170 A4177 A4178 A4187 A4190 1451G A1645 L1310G L7300 L7320 Li1705 Li2727 M1451G Pi1502 Pi1505 Si1520
 • Amilo Pro V3515 V3505 V5515n V2055
 • ESPRIMO V5535
 • Amilo  Li1718 Li1818 Li2727 Li2732 Li2735 Li3710 Li3910
  *Lista kompatibilnih modela nije konačna.

Оригинални ознаки:

 • 57Y6402, ADP-65HB AD, ADP-65JH AD, S26113-E519-V15, S26113-E519-V55 S26113-E557-V55-01 PA-1650-65
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.