True

Полнач NRG+ за HP Pavilion 15 Series 19.5V 4.62A 4.5*3.0mm

NRG+ заменски полнач за лаптоп HP Pavilion 14 i 15 Serija, ENVY 14, 15 i 17 Серија - 90W, 4.5x3.0mm со иглица во средина

849,00 ден 849,00 ден 849.0 MKD

719,49 ден

 • Конектор
 • Напон
 • Моќност
 • Type
 • Јачина на струјата
 • Брендови на лаптопи
 • Akcija

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

NRG+ NRG.G90 NRG.G90
NRG+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Полначот се продава без напонски кабел 

Ако ви е потребен, може да го нарачате посебноКомпатибилни модели*

HP:

 • 240, 242, 248, 250

 • 210 G1, 215 G1, 248 G1, 340 G1, 350 G1

 • 240 G2, 242 G2, 245 G2, 246 G2, 250 G2, 255 G2, 256 G2, 340 G2, 345 G2, 355 G2

 • 240 G3, 245 G3, 246 G3, 250 G3, 255 G3, 256 G3, 340 G3, 346 G3, 348 G3

 • 240 G4, 245 G4, 246 G4, 250 G4, 255 G4, 256 G4, 340 G4, 346 G4, 348 G4

 • 240 G5, 245 G5, 246 G5, 250 G5, 255 G5, 256 G5

 • 240 G6, 245 G6, 250 G6, 255 G6, 256 G6

 • ProBook 650, ProBook 650 G1, ProBook 650 G2, ProBook 650 G3

 • Beats SE

 • Envy 14, Envy 14-T, Envy 15, Envy 15-J, Envy 15-T, Envy 15-Z, Envy 17, Envy 17-J, Envy 17-T, Envy 17-J0xxyz, Envy M7, Envy Quad

 • Pavilion 14-E, Pavilion 14-E00xyz, Pavilion 14-E023tx, Pavilion 14-E024tx, Pavilion 14-Z, Pavilion 15-E, Pavilion 15-E029TX, Pavilion 15-N, Pavilion 15-T, Pavilion 15-Z, Pavilion 17, Pavilion 17-E, Pavilion 17-Z, Pavilion M4, Pavilion 1000, Pavilion 1010TX, Pavilion 1008TX, Pavilion 1009TX

*Lista kompatibilnih modela nije konačna.


Компатибилни ознаки:

PPP009D, 677770-002, 677770-003, 613149-003, ADP-65HB, FCADP-65HB, BC 714657-001, 714159-001, PA-1900-32HE, AD9043-022G2, 710413-001, 709986-001, 709986-003

   
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.