True

NRG+ полнач за HP 18.5V 6.5A 7.4 * 5.0

NRG+ полнач за лаптоп HP, конектор 7.4*5.0mm напон 18.5V 6.5A, моќност 120W. Полначот е компатибилен со сите HP модели кои користат конектор7.4*5.0mm каде е потребан моќност 6.5A или помала. Полначот се продава без напонски кабел.

1.299,00 ден 1.299,00 ден 1299.0 MKD

0,00 ден

 • Конектор
 • Напон
 • Моќност
 • Type
 • Јачина на струјата
 • Брендови на лаптопи

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

NRG+ NRG.H120 NRG.H120
NRG+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Полначот се продава без напонски кабел 

Ако ви е потребен, може да го нарачате посебно

Заменски полнач за лаптоп DELL - Излезен напон 19.5V, Излезна струја 3.33A

 • Kompatibilni modeli:
  HP Pavilion DV8T,HP Pavilion DV6,HP Pavilion DV6T,HP Pavilion DV7,HP EliteBook 8540P,HP EliteBook 8540W,HP Envy 15,HP Pavilion DV6Z,HP Pavilion DV7T,HP Pavilion dv6,HP PAVILION DV6,HP Envy 17,HP Envy 17T,HP Compaq 6730b,HP Compaq 6510b,HP Compaq 6515b,HP Compaq 6530b,HP Compaq 6535b,HP Compaq 6735b,HP Compaq nc4400,HP Compaq nc6230,HP Compaq nc8430,HP Compaq nc6320,HP Compaq nx6310,HP Compaq nx6315,HP Compaq nx6320,HP Compaq nx6325,HP Compaq nx6330,HP Compaq nx7400,HP Compaq nx9420,HP EliteBook 2530p,HP Compaq 6710b,HP Compaq 6715b,HP Compaq 6910p,HP Compaq 8510w,HP Compaq 8710p,HP Compaq 8710w,HP Compaq nc6400,HP Compaq nw8440,HP Compaq nw9440,HP Compaq nx8410,HP Compaq nx8420,HP EliteBook 6930p,HP EliteBook 8530p,HP EliteBook 8730w,HP G42T,HP EliteBook 8530w,HP Envy DV7,HP Envy DV7T,HP HDX X18,HP HDX X18T,HP HDX18,HP HDX18T,HP Pavilion DV8,HP ZBook 15
  *Lista kompatibilnih modela nije konačna.


This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.