True

NRG+ полнач за HP Compaq 7.4 * 5.0 mm 150W

NRG+ HP полнач за лаптоп, конектор 7,4 * 5,0 mm напон 19V 7,9A, моќност 150W. Полначот е компатибилен со сите модели на HP кои користат конектор 7,4 * 5-0 mm каде што е потребна декларирана моќност од 7,9AA или помалку. Полначот се продава без кабел за напојување

1.499,00 ден 1.499,00 ден 1499.0 MKD

0,00 ден

 • Конектор
 • Напон
 • Моќност
 • Type
 • Јачина на струјата
 • Брендови на лаптопи

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

NRG+ NRG.H150 NRG.H150
NRG+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Полначот се продава без напонски кабел 

Ако ви е потребен, може да го нарачате посебно

Компатибилни модели:

Compaq Presario M2000 Series

 • M2000  M2001 M2005 M2005US M2007M2007US M2010M2010CA M2010US M2015 M2015CL M2070 M2070US M2099 M2100 M2100 M2101 M2101US M2110 
 • *50*3000 Series V2600, V2610, V2610US, V2630, V2630US, V2640 V2640N V2665 V2665US V2698 V2699

Compaq Presario V4000 Series

 • V4000 V4000z V4001 V4002 V4003 V4004 V4005 V4005CL V4015 V4015US V4020 V4020US V4025 V4025US V4035 V4035CA V4035US

HP Compaq Business Notebook Series

 • NC4000 NC4010 NC4200 NC6000 NC6100 NC6105 NC6110 NC6115 NC6120 NC6200 NC6200 CTO NC6220 NC6230 NC7200 NC8000 NX4800 NX5000 NX5040  NX5100 NX6100 NX6105 NX6110 NX6115 NX6120 NX6125 NX7000 NX7010 NX7040 NX7100 NX7200 NX9020 NX9030 NX9040 NX9050 
 • (NOT FOR N900X, NX9110) Series

HP Compaq Business Mobile Workstation NW8000 Series

Compaq Presario X1200 Series

 • X1200 X1201 X1201US X1210 X1210CA X1210US X1220 X1220US X1230 X 1230US

Compaq Presario X1300 Series

 • X1300 X1301 X1301US X1360 X1360US X1360CL X1360CA X1370 1370US X1390 X1390US X1937 X1397US

Compaq Armada

 • M300 M700 E500 E500S E700 V300

Compaq Evo Series

 • N110 N150 N200 N400C N410C N600 N610C N800 N810C/V/W 

Compaq Prosignia Series

 • 165 170 190

*Lista kompatibilnih modela nije konačna.

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.