True

NRG+ полнач за HP 19V 9.5A 7,4 * 5,0 180W

NRG+ HP полнач за лаптоп, конектор 7,4 * 5,0 mm напон 19V 9.5A, моќност 180W. Полначот е компатибилен со сите модели на HP кои користат конектор 7,4 * 5-0 mm каде што е потребна декларирана моќност од 9.5A или помалку. Полначот се продава без кабел за напојување

1.899,00 ден 1.899,00 ден 1899.0 MKD

0,00 ден

 • Конектор
 • Напон
 • Моќност
 • Type
 • Јачина на струјата
 • Брендови на лаптопи

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

NRG+ NRG.H180 NRG.H180
NRG+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Полначот се продава без напонски кабел 

Ако ви е потребен, може да го нарачате посебно

Kompatibilni modeli:

 • Compaq nx9420 IDS Base Unit 

 • EG865AV 

 • Compaq nx9420 RCTO Base Unit w/MDM 

 • EG866AV 

 • Compaq nx9420 Notebook PC 

 • ES439EA, ES440EA, ES440EAR, ES440ET, ES441EA, ES441ET, ES441ETR, ES442ET, ES443EA, ES443EAR, ES443ET, ES443ETR, ES444EA, ES444EAR, ES444ET, ES444ETR, ES445EA, ES445EAR, ES445ET, ES445ETR, ES446EA, ES446EAR, ES446ET, ES446ETR, ES457EA, ES457EAR, ES458EA, ES459EA, ES460EA, ES461EA, ES462EA, ES551EA, ES552EA, ES553EA, ES554EA, ES555EA, ES556EA, ES557EA, ES558EA, ES559EA, ES560EA, ES561EA, ES562EA, ES563EA, EV266AA, EV266AAR, EV267AA, EV267AAR, EV268AA, EV268AAR, EV269AA, EV269AAR, EV270AA, EV271AA, EV271AAR, EV271ET, EV271ETR, EV272AA, EV272AAR, EV272EA, EV272ET, EV272ETR, EV273AA, EX754PA, EX755PA, EX756PA, EX757PA, EX763PA, EX767PA, EX779PA, EX780PA, EX781PA, EX801PA, EX802PA, EY453ET, EZ255LA, RA047US, RA050US, RA051US, RA068US, RA079US, RA081US, RA110US, RA124US, RA185US, RC294PA, RC333PA, RD717PA RE640US, RE730US, RE772US, RE975PA, RE976PA, RF297UP, RF689PA, RF751UC, RF914UC, RG171UP, RG195LA, RH302UP 

 • Compaq nx9420FF Notebook PC

 • RE632US

 • HP Compq nw9440 Notebook PC

 • 17" LCD Series Laptops

*Lista kompatibilnih modela nije konačna.

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.