True

NRG+ полнач за ASUS 19V 9.5A 180W 5,5 * 2,5 mm

NRG+ полнач за лаптоп Asus, конектор 5,5 * 2,5 mm напон 19V 9,5A, моќност 180W. Полначот е компатибилен со сите модели на Asus кои користат приклучок 5,5 * 2,5 mm каде што е потребна декларирана моќност од 9,5A или помалку. Полначот се продава без кабел за напојување

Производот не е веќе достапен.


NRG+
NRG+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Полначот се продава без напонски кабел 

Ако ви е потребен, може да го нарачате посебно

Компатибилни модели:

ASUS:ROG G750-JS GL502VM ROG G750JM ASUS ROG GAMING LAPTOP:G750JX-DB71 G750JX-TB71 G750JX-T4052H G750JX-T4057H G750JX-T4070H G750JX-T4166H G750JX-T4167H G750JX-T4199H G750JX-CV038H G750JX-QS71-CB G750JX-DH71-CA G750JS-T4054H G750JW-DH71 G750JS-DB72-CA G75VW-QB71-CBIL G750JS-TS71 G750JS-DS71 G750JS-RS71 G750JW G750JX G750JZ G750JW-DB71 G750JW-BBI7N05 G750JW-QS71-CB G750JW-DB71-CA G750JW-T4038D G750JW-T4019H G750JW-T4057H.


*Lista kompatibilnih modela nije konačna.

Компатибилни ознаки:

ADP-180MB F , ADP-180HB D , FA180PM111 , ADP-150VB B, A12-180P1A A180A002L

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.