True

NRG+ полнач за Lenovo 45W 20V 2.25A 4.0*1.7mm

NRG+ полнач за лаптоп Lenovo конектор Square Pin напон 20V 2.25A. Полначот е компатибилен со сите модели на Lenovo кои користат приклучок Square Pin каде што е потребна декларирана моќност од 2,25A или помалку. Полначот се продава без кабел за напојување

1.200,00 ден 1.200,00 ден 1200.0 MKD

0,00 ден

 • Конектор
 • Напон
 • Моќност
 • Type
 • Јачина на струјата
 • Брендови на лаптопи
 • Akcija

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

NRG+ NRG.PL45S NRG.PL45S
NRG+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Полначот се продава без напонски кабел 

Ако ви е потребен, може да го нарачате посебно

Компатибилни модели:

 • Za Lenovo 310-IdeaPad100-14

 • Za Lenovo IdeaPad100S-14

 • Za Lenovo IdeaPad100-15

 • Za Lenovo B50-10

 • Za Lenovo IOGA 510-14

 • Za Lenovo IOGA 310-14

 • Za Lenovo IOGA 710-13 310 Air12 13 15 miik5 B50-10

*Листата на компатибилни модели не е конечна.

 

 

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.