True

Полнач NRG+ за ASUS 33W 4.0*1.35 конектор

NRG+ заменски полнач за лаптоп ASUS Ultrabook VivoBook X201E Q200E X553M EXA1206CH ADP-33AW C AD890026 010-1LF

649,00 ден 649,00 ден 649.0 MKD

571,65 ден

 • Конектор
 • Напон
 • Моќност
 • Type
 • Јачина на струјата
 • Брендови на лаптопи
 • Akcija

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

NRG+ NRG.U33 NRG.U33
NRG+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Полначот се продава без напонски кабел 

Ако ви е потребен, може да го нарачате посебно

Kompatibilni modeli

 • Asus ZenBook UX21A

 • Asus ZenBook BX21A

 • Asus ZenBook BX31A

 • Asus ZenBook UX31A

 • Asus Eee PC F201E

 • Asus VivoBook X202E

 • Asus Eee PC F210E

 • Asus VivoBook S200E 

*Листата на компатибилни модели не е конечна.


Компатибилни ознаки:

ADP-33AW C, AD890026 010-1LF, 0A001-00342000

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.