True

Полнач NRG+ за DELL Vostro 14 3468 14 5468 15 5568

NRG+ заменски полнач за лаптоп DELL Vostro 14 series  15 Series - 45W, 4.5x3.0mm конектор со иглица во средина

649,00 ден 649,00 ден 649.0 MKD

615,53 ден

  • Конектор
  • Напон
  • Моќност
  • Type
  • Јачина на струјата
  • Брендови на лаптопи

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

NRG+ NRG.X45 NRG.X45
NRG+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Полначот се продава без напонски кабел 

Ако ви е потребен, може да го нарачате посебно

Заменски полнач за лаптоп DELL - Излезен напон 19.5V, Излезна струја 2.37A

Конектор 4.5x3.0mm со иглица

""

 

 

Напомена - полначот се продава без напонски кабел! 

Компатибилни ознаки:

03RG0T, LA45NM121, JHJX0, PA-20,312-1307, LA45NM121, FA45NE1-00, 70VTC 070VTC HK45NM140

Компатибилни модели (некои од):

Dell Vostro 14 3468 14 5468 15 5568

*Lista kompatibilnih modela nije konačna.

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.