True

Полнач NRG+ за DELL 19.5V 4.62A 4.5*3.0mm

NRG+ заменски полнач за лаптоп DELL ADP-90LD B, 90W конектор 4.5*3.0mm со иглица

749,01 ден 749,01 ден 749.01 MKD

660,02 ден

  • Конектор
  • Напон
  • Моќност
  • Type
  • Јачина на струјата
  • Брендови на лаптопи
  • Akcija

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

NRG+ NRG.X90 NRG.X90
NRG+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Полначот се продава без напонски кабел 

Ако ви е потребен, може да го нарачате посебно

Заменски полнач за лаптоп DELL - 90W 

  • Излезен напон 19.5V
  • Излезна струја 4.62A

Конектор 4.5x3.0mm со иглица

""

 

Компатибилни ознаки:

ADP-90LD B, DA90PM111-00 0KXTTW

 

Напомена - полначот се продава без напонски кабел!

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.