True

Паметен Часовник S11 IP67 Full touch издржлива батерија

Одлична комуникација - Со помош на паметниот часовник може слободно да ги бирате контактите, тој ви овозможува да изберете до 50 контакти од вашиот телефон. Исто така и кога примате телефонски повик, може да го видите името на пристигнатиот повик, а и историја на истиот.
Инвентивен дизајн - За да го вклучите екранот само подигнете ја раката. Паметниот часовник може да вклучи режим - Не вознемирувај или нечуен режим.
Fitness tracker - Паметниот часовник е и педометар кој интелегентно ги брои вашите чекори при вежбање, како и далечината.
Health tracker - Паметниот часовник дефинитивно е вашиот животен помошник. Режимот на спиење го запишува вашето време на спиење. Активирајте ја функцијата отчукување на срцето на нараквицата или во апликацијата и паметниот часовник ќе го измери вашиот моментален пулс.
Смарт часовникот Smart Sat S11 е водоотпорен часовник.
Издржлива батерија.
Магнетно полнење. Наполнете го саатот на лесен начин.

1.299,00 ден 1.299,00 ден 1299.0 MKD

1.694,07 ден

  • Големина на екран
  • Боја
  • Водоотпорност

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

smart+ WB3.S11-BK WB3.S11-BK
smart+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Упатство за смарт часовник S11
Карактеристики:

  • Совршена комуникација - Со помош на паметниот часовник може слободно да ги бирате контактите, може да изберете до 50 контакти од телефонот. Кога ќе добиете повик, може да го видите името на добиениот повик, како и историја на повикот. За поголема удобност, паметниот часовник може да прима push известувања од WeChat, SMS, Facebook, Twitter, Link, Line, WhatsApp, Instagram, FaceBook Message

  • Инвентивен дизајн - Подигнете ја раката за да го вклучите екранот. Паметниот часовник може да вклучи режим Не вознемирувај или безгласен режим и тогаш нема да има потсетник за пораки или за повици. Паметниот часовник дефинитивно е совршен поклон за вашата фамилија или вашите пријатели. Доколку при употребата на паметниот часовник имате било каков проблем, слободно контактирајте не

  • Fitness tracker - Паметниот часовник е и педометар кој интелегентно ги брои вашите чекори при вежбање, времето на вежбање и далечината. Имате избор пет спортски режими: трчање, возење велосипед, пливање, бадминтон и фудбал. При вежбањето часовникот ги пресметува потрошените калории врз база на вашиот режим и времето на вежбање и го поттикнува вашиот фитнес тренинг.

  • Здрав живот - Паметниот часовник дефинитивно е вашиот животен помошник. Режимот на спиење го запишува вашето време на спиење. Цврстиот сон е важен во секојдневниот живот. Со поставување на временски интервал за потсетникот за пиење вода и седентарниот потсетник на APP-јата, нараквицата ќе вибрира кога ќе помине времето и ќе ве потсети да се напиете вода или да станете и да вежбате. Ако ја активирате функцијата - отчукување на срцето или APP-јата, паметниот часовник може да го измери моменталниот пулс.

  • Паметниот часовник S11 е водоотпорен.

  • Батеријата е издржлива. Може да остане долго време на standby.

  • Магнетно полнење. Наполнете го часовникот лесно со помош на магнетното полнење.*IP67 водоотпорност - длабочина до 1 метар, мах 30 минути Водата може да навлезе, но,само на начин да не предизвикува штетни ефекти.

*Лабораториски тестирано, водоотпорноста важи само за ладна вода - за отпорност на топла вода потребен е IP69. Ве молиме не го користите саатот во топла вода или сауна. Пребришете го саатот по натопувањето со вода.

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.