True

Смарт Часовник HW21 Bluetooth Full HD Личен Асистент

Лесен и модерен метален дизајн.
Full screen HD екран на допир.
Ротирачки бројач, непречено функционирање без застој
Богат и одличен избор на изглед на позадина, прилагодете го бројачот.
Ваш личен асистент и тренер.

3.199,00 ден 3.199,00 ден 3199.0 MKD

2.711,02 ден

  • Облик
  • Full touch
  • Боја
  • Водоотпорност
  • Novogodišnja akcija

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

smart+ WB4.HW21-Bk WB4.HW21-Bk
smart+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Спецификација

-Лесен и модерен дизајн

-Full HD екран

-Ротационо движење на бројачот, непречено функционирање без застој

-Богати и одлични позадини за бирање, прилагодете го часовникот

-24h Bio Heart Rate Rate Tracker, секогаш внимавајте на здравјето на срцето

-12 професионални спортски режими, спортувањето е побезбедно и поефикасно.

-Научно следете го спиењето и снимајте го комплетниот статус на спиење

-Ексклузивна APP „Wearfit pro“ за синхронизација на здравствените податоци во реално време.

-Дневно следење на Вашите активности, Смарт Часовник HW21 Bluetooth Full HD Личен Асистент

Uputstvo za upotrebu


This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.