True

Смарт Часовник LW12 368*448 IPS Full touch

Smart Watch LW12 има екран 1,79 ", резолуција 368 * 448 пиксели. Уживајте во неверојатниот екран и неверојатните бои.
Историја и статистика на вашата физичка активност во изминатите денови.
Известувања достапни од социјалните мрежи. Бидете секогаш во тек.
Функции Bluetooth music, Sleep Monitoring, временска прогноза и др.
LW12 е водоотпорен модел.

Производот не е веќе достапен.


smart+
smart+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Карактеристики:

  • Smart Watch LW12 има екран 1,79 ", резолуција 368 * 448 пиксели. Уживајте во неверојатниот екран и неверојатните бои.

  • Јасен приказ од секој агол.

  • Историја и статистика на вашата физичка активност во изминатите денови.

  • Ваш личен тренер. Мотивација и поттик за спорт.

  • Достапни известувања од социјалните мрежи. Бидете секогаш во тек. Запомнете ги важните информации.

  • Функции Bluetooth music, Sleep Monitoring, временска прогноза и др.

  • LW12 е водоотпорен модел.

*IP68 водоотпорност - длабочина од 1 метар или повеќе (3m мах.). Водата може да навлезе , но, само на начин да не предизвикува штетни ефекти.

*Лабораториски тестирано, водоотпорноста важи само за ладна вода - за отпорност на топла вода потребен е IP69. Ве молиме не го користите саатот во топла вода или сауна. Пребришете го саатот по натопувањето со вода.

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.