True

Смарт часовник T500 Plus Full Touch BT Повици Личен Тренер

Бидете достапни за пријателите преку Bluetooth повици
Репродукција на музика.
Поврзување преку Bluetooth со апликацијата.
Прифатете го или одбијте го повикот со HD квалитет на гласот.
Известувања за пропуштени повици.
Гласовно снимање 4 минути.

799,00 ден 799,00 ден 799.0 MKD

1.270,34 ден

  • Големина на екран
  • Облик
  • Full touch
  • Боја

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

smart+ WW1.T500P-Bk WW1.T500P-Bk
smart+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Specifikacija:

  • Дополнителни функции: Bluetooth повици, репродукција на музика, примање на пораки, бирање, педометар, чекори и далечина, калории, следење на спиењето, пулс, календар, повик за будење, интелигентен гласовен асистент, евиденција на повици, SMS, аларм, далечинска камера, телефонски именик, калкулатор, часовник

  • Bluetooth поврзување на апликација

  • Прифатете или одијте повик со HD квалитет на гласот.

  • Известување за пропуштени повици.

  • Снимање на гласот во период од 4 минути.


Uputstvo za rukovanje

                                                                         

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.