True

Смарт Часовник Y20 BT Повици и Пораки

Одлична комуникација - Со помош на паметниот часовник може слободно да ги бирате контактите, тој ви овозможува да изберете до 50 контакти од вашиот телефон. Исто така и кога примате телефонски повик, може да го видите името на пристигнатиот повик, а и историја на истиот.
Инвентивен дизајн - За да го вклучите екранот само подигнете ја раката. Паметниот часовник може да вклучи режим - Не вознемирувај или нечуен режим.
Fitness tracker - Паметниот часовник е и педометар кој интелегентно ги брои вашите чекори при вежбање, како и далечината.
Health tracker - Паметниот часовник дефинитивно е вашиот животен помошник. Режимот на спиење го запишува вашето време на спиење. Активирајте ја функцијата отчукување на срцето на нараквицата или во апликацијата и паметниот часовник ќе го измери вашиот моментален пулс.
Смарт часовникот е водоотпорен часовник, IP67

1.499,00 ден 1.499,00 ден 1499.0 MKD

1.694,07 ден

  • Големина на екран
  • Боја
  • Водоотпорност

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

smart+ WB1.Y20-Bk WB1.Y20-Bk
smart+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Uputstvo za smart sat Y20


Карактеристики:

  • Savršena komunikacija - Pomoću pametnog sata možete slobodno birati kontakte, pametni sat vam omogućava da odaberete do 50 kontakata sa telefona, takođe kada primite telefonski poziv, možete videti ime dolaznog poziva, kao i poziv istorija. Za veću udobnost, pametni sat može primati push obaveštenja od VeChat, SMS, Facebook, Tvitter, Link, Line, VhatsApp, Instagram, FaceBook Message

  • Inovativni dizajn - Podignite ruku da biste uključili ekran. Pametni sat može da uključi režim Ne uznemiravaj ili nečujni režim i tada neće biti podsetnika za poruke ili podsetnika za poziv. Pametni sat je definitivno savršen poklon za vašu porodicu i prijatelje. Ako naiđete na bilo kakav problem tokom upotrebe, samo nas kontaktirajte i mi ćemo rešiti probleme za vas čim pre.

  • Fitness tracker - Pametni sat je i pedometar koji inteligentno broji vaše korake vežbanja, vreme vežbanja i udaljenost. Na izbor je pet sportskih režima: trčanje, vožnja biciklom, plivanje, badminton i fudbal, tokom vežbanja narukvica izračunava potrošene kalorije na osnovu vašeg režima i vremena vežbanja, što podstiče vaš naučni fitnes trening..

  • Здрав живот - Паметниот часовник дефинитивно е вашиот животен помошник. Режимот на спиење го запишува вашето време на спиење. Цврстиот сон е важен во секојдневниот живот. Со поставување на временски интервал за потсетникот за пиење вода и седентарниот потсетник на APP-јата, нараквицата ќе вибрира кога ќе помине времето и ќе ве потсети да се напиете вода или да станете и да вежбате. Ако ја активирате функцијата - отчукување на срцето или APP-јата, паметниот часовник може да го измери моменталниот пулс.

  • Smart Sat je vodootporan sat, IP67

*IP67 водоотпорност - длабочина до 1 метар, мах 30 минути Водата може да навлезе, но,само на начин да не предизвикува штетни ефекти.

*Лабораториски тестирано, водоотпорноста важи само за ладна вода - за отпорност на топла вода потребен е IP69. Ве молиме, часовникот да не го користите во топла вода или сауна и да го избришете ако се наводени

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.