True

TV Box X96 X4 Amlogic S905X4 4+32GB (100M) 4K

Smart TV Box, најнов Android 9.0 оперативен систем, Amlogic S905X3 процесор - 20% побрз од претходната верзија; 8K репродукција @24fp, USB 3.0 поврзување, 2.4 i 5Mhz WiFi - овозможуваат репродукција на video содржини и игри на вашиот телевизор.

0,00 ден 0,00 ден 0.0 MKD

0,00 ден

  • Процесор
  • Android
  • WiFi
  • RAM/ROM
  • LAN

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

smart+ TB.X96X4 TB.X96X4
smart+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Opis:


Najnoviji procesor Amlogic S905X4 Quad Core ARM Cortex A55;
Operativni sistem Android 11;
Veliki kapacitet memorije DDR3 4GB, eMMC 132/64GB
Podržava H.265, 8K@24fps, 4K@60fps, HD 2.1, USB3.0;
Čak 10/100M Ethernet, 2.4&5G Dual Wifi;
Idealni snimci AV1, Youtube HD sa 4K rezolucijom;
Podržava Wireless Upgrade (OTA).

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.