True

Смарт часовник DT78 HD екран BT

Паметен часовник DT78, со full-round HD екран
Поврзете се преку Bluetooth со вашиот телефон, можете да пуштате музика и да менувате песни.
Континуирано ги бележи дневниот одење, чекорот и потрошените калории.
APP WearFit2.0- поддржува 28 спортски режими.
Водоотпорен часовник и отпорен на прашина.

1.699,00 ден 1.699,00 ден 1699.0 MKD

1.863,56 ден

 • Големина на екран
 • Облик
 • Full touch
 • Апликација
 • Боја
 • Водоотпорност

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

smart+ WB3.DT78-Bk WB3.DT78-Bk
smart+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

DT78 Паметниот часовник ги има сите функции како и мобилниот телефон. Следете ги Вашите спортски активности со негова помош. Поддржува спотови како на пр,фудбал, велосипедизам, бадминтон. трчање, пешачење, голф, кошарка и др

Карактеристики:

 • Големината на екранот е 1,3 "и поддржува висока резолуција. Боите на часовникот се детални и кристално чисти.

 • Батеријата има 230mAh и може да биде во standby, дури и до неколку дена.

 • Овој паметен часовник поддржува системи, како што се платформите Android и iOS, преку Bluetooth 4.0 може да го поврзете со кој било паметен мобилен телефон.

 • Паметниот црн часовник DT78 има и будилник, не мора да се грижите за будењето. Дискретната вибрација на зглобот на раката ви дава пријатно будење.

 • Инсталирајте ги најпопуларните апликации, како што се WeChat, Facebook, WhatsApp, Skype, Instagram или Twitter и следете ги настаните на социјалните мрежи.

 • Поддржува апликација WearFit. Апликацијата Wearfit е апликација дизајнирана за паметни часовници и нараквици, за управување со броењето на дневните чекори, контрола на спиењето итн.

Упатство за користење

Упатство за смарт часовник DT78 во PDF


IP67 водоотпорност - длабочина до 1 метар, мах 30 минути Водата може да навлезе, но,само на начин да не предизвикува штетни ефекти.

*Лабораториски тестирано, водоотпорноста важи само за ладна вода - за отпорност на топла вода потребен е IP69. Ве молиме не го користите саатот во топла вода или сауна. Пребришете го саатот по натопувањето со вода.

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.