True

Смарт часовник L13 IP68 водоотпорен BT повици ЕКГ

Паметниот часовник L13 е водоотпорен IP68.
Можност за Bluetooth повици. Не ги заборавајте важните повици.
Super Retina екран што дава кристално јасен приказ.
ЕКГ - следење на отчукувањата на срцето преку ЕКГ дијаграм.
Music control. Слушајте ги Вашите омилени песни.
Професионална анализа на спортските активности.
Функција Blood Oxygen, која покажува кое е нивото на кислород во крвта.

4.099,00 ден 4.099,00 ден 4099.0 MKD

3.473,73 ден

 • Големина на екран
 • Облик
 • Апликација
 • Боја
 • Bluetooth
 • Водоотпорност
 • Akcija

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

smart+ WB5.L13-SBk WB5.L13-SBk
smart+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Карактеристики:

 • Смарт часовникот L13 е IP68 водоотпорен часовник.

 • Можност за Bluetooth повици. Не заборавајте ги важните повици. Доколку сте пропуштиле повик, L13 ќе Ве информира преку нотификација.

 • Super Retina екран кој дава кристално јасен приказ. Модерен и иновативен дизајн на часовник. Бидете секогаш во тренд.

 • Професионална анализа на спортските активности. Занимавајте се со некоја физичка активност и следете ги резултатите на часовникот.

Uputstvo za korišćenje


Clarico-Full Image
Clarico-Full Image
Clarico-Full Image
Clarico-Full Image
*IP68 водоотпорност - длабочина од 1 метар или повеќе (3m мах.). Водата може да навлезе , но, само на начин да не предизвикува штетни ефекти.
*Лабораториски тестирано, водоотпорноста важи само за ладна вода - за отпорност на топла вода потребен е IP69. Ве молиме не го користите саатот во топла вода или сауна. Пребришете го саатот по натопувањето со вода.

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.