True

Смарт Часовник DT66 Личен Асистент и тренер Мулти-функционален

Fitness Tracker (Педометар, Калории, Растојание). Следете ја вашата дневна активност.
Магнетно полнење.
8 спортски режими. Ваш личен тренер.
Монитор за спиење. Откријте колку е квалитетен Вашиот сон.
Известувања за повици. Не ги пропуштајте важните повици
Друго: SMS-пораки и APP-пораки, контрола на музика и камера, прилагодување на осветленоста, приказ на времето, потсетник за седење и вода, потсетник за менструалниот циклус, Gmail, будилник, штоперка.

2.599,00 ден 2.599,00 ден 2599.0 MKD

2.202,54 ден

 • Големина на екран
 • Облик
 • Full touch
 • Боја
 • Водоотпорност
 • Akcija

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

smart+ WJ3.DT66-LSi WJ3.DT66-LSi
smart+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Uputstvo za rukovanje

 

Спецификација:

 • Повеќенаменски: Овој паметен часовник има практични функции, Fitness Tracker (Педометар, Калории, Растојание), Монитор за пулс, Монитор на крвен притисок, 8 спортски режими, Монитор за спиење, Монитор за кислород во крвта, Известувања за повици, SMS и APP пораки, WhatsAPP, Facebook, Messenger, Instagram ...), контрола на музиката и камерата, прилагодување на осветленоста, приказ на времето, потсетник за седење и вода, потсетник за менструалниот циклус, Gmail, будилник, штоперка, пронајди го часовникот.

 • Монитор за пулс, крвен притисок и кислород во крвта: Со следење на отчукувањата на срцето, може да ги измерите согорените калории и да ги проверите кардио зоните (согорувањето на маснотии, кардио) и да го проверите кој интензитет на вежбање е идеален за вашите цели. Смарт часовниците за крвен притисок интелигентно го мерат SpO2, го надгледуваат нивото на кислород во крвта и крвниот притисок и ги следат промените во Вашето тело.

 • Следење на спиењето и следење на активностите: Сензорите за движење со високи перформанси, го следат статусот на спиење (длабок сон, лесен сон и време на будење) и обезбедуваат сеопфатна анализа на квалитетот на спиењето. Часовникот за следење на фитнес точно ги бележи активности во текот на целиот ден, направените чекори, потрошените калории, растојанијата, активните минути. GPS може да ги следи сите Ваши рути за вежбање, растојаније и физички статус за време на вежбањето, да ги оптимизира вежбите и да открива здравствени трендови, Ве инспирира да го подобрите Вашето здравје и фитнес.

 • Полн екран, 1,09-инчен на допир: Овој спортски часовник се одликува со 1,09-инчен екран во боја за извонреден HD квалитет. Комплетната технологија на екранот осетлив на допир ја прави вашата работа брза и лесна. Известувањата за пораките може да бидат прикажани директно на екранот на уредот.

 • IP68 водоотпорен за пливање и одржување: Овој паметен часовник е компатибилен со Android 5.0 / iOS 9.0 или најновите верзии.

IP67 водоотпорност - длабочина до 1 метар, мах 30 минути Водата може да навлезе, но,само на начин да не предизвикува штетни ефекти.

*Лабораториски тестирано, водоотпорноста важи само за ладна вода - за отпорност на топла вода потребен е IP69. Ве молиме не го користите саатот во топла вода или сауна. Пребришете го саатот по натопувањето со вода.

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.