True

Детски паметен часовник W02S Термометар IP67

Детскиот смарт саат W02S има функција термометар - мерач на температурата на рака.
IP67 Отпорен на вода.
Комуницирајте со вашето дете преку гласовни пораки.
Јасна и стабилна комуникација без никакви пречки.
Има функција Power Save, кога батеријата е при крај.
Кога не сте покрај детето и сакате да знаете каде се наоѓа, може да ја вклучите функцијата Remote Monitor.
2G мрежа.

1.499,00 ден 1.499,00 ден 1499.0 MKD

1.270,34 ден

 • Големина на екран
 • Облик
 • Позиционирање
 • Мрежа
 • Боја
 • Водоотпорност

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

smart+ WK2.W02S-Gn WK2.W02S-Gn
smart+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Карактеристики:

 • Детскиот смарт саат W02S има достапна функција термометар - мерач на температура на рака. Во било кој момент може ја проверите температурата на телото на вашето дете,

 • IP67 Отпорен е на вода, па не мора да се грижите доколку се наводени.

 • Кога ќе посакате може да пратите гласовна порака до вашето дете. Комуницирајте со вашето дете преку гласовна порака.

 • Јасна и стабилна комуникација, без никави попречувања.

 • Функција Power Save, кога батеријата е при крај.

 • Кога не сте покрај детето, а сакате да знаете во каква околина се наоѓа, може да ја вклучите функцијата Remote Monitor.

 • Одлична 2G мрежа.

Упатство за смарт часовник


*IP67 водоотпорност - длабочина до 1 метар, мах 30 минути Водата може да навлезе, но,само на начин да не предизвикува штетни ефекти.

*Лабораториски тестирано, водоотпорноста важи само за ладна вода - за отпорност на топла вода потребен е IP69. Ве молиме не го користите саатот во топла вода или сауна. Пребришете го саатот по натопувањето со вода.

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.