True
Дали Е Потребна Регистрација На Сајтот

Со регистрирање, го креирате вашиот акаунт на iTrade.mk. Како регистриран корисник  на страницата, добивате погодности кои не се возможни за нерегистрираните корисници: преглед на сите нарачки, побрзи купувања (можност за зачувување на адреса и информации за плаќање), листа на желби, преглед на сите фактури, достапност на врската за следење, прилагодени понуди и дополнителни придобивки и сл. Регистрација всушност е комплетирање на податоците, односно тоа се основни податоци кои се користат за потврда и испраќање на нарачки. Потоа креирате лозинка и вашата приватност е загарантирана. Регистрацијата е задолжителна за правните лица, како и за креирање на ОНЛАЈН БАРАЊЕ при рекламација и враќање на производите.

Нашите регистрирани корисници добиваат промотивни кодови, информации за нови производи, разни промоции и попусти.

Како Може Да Се Најавам На Сајтот

Во горниот десен агол има икона за Најава каде ги внесувате вашата емаил адреса и лозинката која ја креиравте при регистрацијата.

Како Може Да Ги Изменам Сочуваните Податоци

Штом ќе се најавите на нашиот сајт и пристапите кон страницата „Мој акаунт“, може да ги замените подтаоците со точни податоци, да имате преглед на  нарачки, плаќања и др.

 

Lorem ipsum dolor sit amet, eam et reque justo quidam, te est audire persius. Duis meis quas vim ex, ius no oblique phaedrum pertinacia. Ornatus referrentur nec cu, dicam dolore vivendum ne mea.

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.