True
    

Достапноста на производот и неговата цена се наведени на веб-страницата. 

Цените се формираат според цените што во моментот ги имаат нашите добавувачи. Го заджуваме правото за промена на цената во секое време. Затоа Ве молиме пред нарачка, проверете ја цената и достапноста на производот на нашиот сајт.

Како Да Порачате Преку Нашиот Сајт

На следниот линк се наоѓаат детални упатства за набавка на одреден производ, објаснето по чекори, како и кратко видео Како да нарачате Пополнете го образецот и ние ќе го испратиме производот во најкраток можен рок.
Како да нарачам 

Како Да Го Пронајдете Бараниот Производ

Можете да го пронајдете на два начина:
        1. Со користење на Пребарувањето (во горниот десен агол). Внесете ги клучните зборови поврзани со производот кој го барате - најчесто име, бренд, модел или шифра на производот.

    2. Другот начин е пребарување на производот по категории (од менито лево). Пронајдете ја категоријата на производи и потоа пронајдете го бараниот производ во списокот на избраната категорија.

Како да Пронајдам Батерија или Полнач за Лаптоп

Батерија за лаптоп може да пронајдете преку нејзината ознака, на следниот линк се наоѓа детално упатство Батерии
Батерии

Полначот за лаптоп може да го пронајдете преку неговиот конектор, на следниот линк се наоѓа детално упатство Полначи
Полначи

Што Претставува Листата На Желби

Кај секој производ покрај опцијата  „Додади во корпа“, се наоѓа и опцијата за додавање на производот во Листа на желби. Со опцијата Листа на желби, може да креирате список на производи кои ви се допаѓаат и да ги зачувате во вашиот акаунт и по потреба брзо и лесно да ги пронајдете и да ги нарачате, кога ќе одлучите. Листата на желби може да ја користите само ако сте регистриран корисник на сајтот.

Како Да Купите Како Правно Лице

Направете нарачка како правно лице. При пополнување на податоците, мора да ја изберете опцијата „Нарачки за Правни лица“ и да го внесете името на правното лице, ЕДБ и ЕМБС. Регистрацијата е задолжителна. Кога ќе го нарачате производот ќе се појави опција за креирање налог. Ве молиме да се регистрирате. Повеќе може да прочитате на следниот линк
Правни лица

Условите за користење на правните лица детално може да ги прочитате на следниот линк
Услови за користење

 
 
Погледнете го упатството како да купувате како правно лице
Како Да Откажете Нарачка

Нарачката може да ја откажете со одговор на емаил-от кој ќе го добиете по извршената нарачка или со клик на копчето „Преглед на нарачка“, каде може да оставите коментар и да ја откажете вашата нарачка.

Работно Време

Работно време  на iTrade.mk (разговор во живо, email):

  • понеделник - петок: од 09 до 17 часот

Доколку имате прашања, слободно контактирајте нѐ.

На Кој Телефон Може Да Ве Контактирам?

Сите информации поврзани со нашите производи се на веб-страниците и достапни се во секое време. Доколку ви се потребни информации кои не се наоѓаат на страницата, можете да ни се јавите преку е-пошта или разговор во живо. 

Lorem ipsum dolor sit amet, eam et reque justo quidam, te est audire persius. Duis meis quas vim ex, ius no oblique phaedrum pertinacia. Ornatus referrentur nec cu, dicam dolore vivendum ne mea. Usu bonorum inermis efficiantur

Lorem ipsum dolor sit amet, eam et reque justo quidam, te est audire persius. Duis meis quas vim ex, ius no oblique phaedrum pertinacia. Ornatus referrentur nec cu, dicam dolore vivendum ne mea. Usu bonorum inermis efficiantur

Дали Може Лично Да Ја Превземете Пратката од Нашата Адреса

Ние сме интернет продавница, работиме само онлајн. Нарачките се испраќаат само преку курирска служба.

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.